Благодійна організація
Радість Дитинства

Відкриття всеукраїнської фотовиставки "Стереотип" у Київі 29 червня

29-го червня ми відкривали фото-виставку "Стереотип", створену учасниками молодіжного проекту "Stereo_Type", щодо впливу стереотипів на життя суспільства, що проходив в Ужгороді 12-17 червня 2016 р.


Автори цієї фотовиставки - молоді люди 18-35 років з різних куточків нашої країни, зокрема Запорізької, Херсонської, Київської, Житомирської, Волинської, Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей України.


Мета виставки - сприяння подоланню регіональних стереотипів та побудова міжрегіонального діалогу шляхом тренінгових сесій щодо питань стереотипів та візуалізації стереотипного бачення учасників через фотографію. Як результат, містами України подорожує фотовиставка учасників проекту, яка вже відбулася у місті Ужгороді, а тепер презентована й у Києві, у вітринному просторі бібліотеки "Деміївська".Під час церемонії відкриття було проведено дискусійну панель щодо питань стереотипів із запрошеними експертами зі сфер культури, літературознавства, історії, соціології, права та мистецтв. Було дуже повчально та цікаво. Виставку Ви зможете відвідати у будь-який час - вона експонується у вітрині бібліотеки Деміївська до 10 липня. Наступним пунктом стане Луцьк.


Фотовиставка вже побувала у м. Ужгород
Проект фінансується Європейським Молодіжним Фондом Консул Європи.