Благодійна організація
Радість Дитинства

Зустрічайте оновлену Алею Троянд у м. Луцьк!

5-те листопада - новий день в історії "Алеї Троянд", що на пр-ті Волі 31, 33 у м. Луцьку. Містяни знають це місце як "трояндову алею",хоча квітів там вже давно ніхто не бачив. ВОБО "Радість Дитинства" в особі Томи Бащук та Лідії Кожевнікової посприяли та створили одноіменний проект, щоб дати розарію "нове життя", а мешканцям та гостям міста - гране та затишне місце для дозвілля, відпочинку та фотосесій.

Екологічно-культурний проект вдалося втілити за підтримки програми "Активні Громадяни" від Британської Ради в Україні, а також ГО "Екоклуб", м Рівне. На газонах встановили 14 арочних конструкцій, що утворюють два тунелеподібні проходи та висадили 85 троянд, які за 2-3 роки заплетуть арки у кольоровий чарівний тунель з троянд. Кольорова гама плетучих троянд - це відтінки жовтого, рожевого та червоного. Забарвлення ж кущових троянд варіюється від білого та біло-зеленого до насиченого червоного.

Сьогодні працювали і діти і дорослі. До посадки троянд долучилося 24 волонтери, серед яких громадські активісти, мешканці району, небайдужі містяни, а також перехожі. Присутні вже встигли полюбити новостворену алею та кожну троянду на ній. З нетерпінням чекаємо весни, щоб милуватися новою прикрасою нашого міста.