Благодійна організація
Радість Дитинства

Тренінг з написання пілотних проектів до Європейського молодіжного фонду

У Молодіжному центрі відбувся тренінг-презентація інституції European youth foundation. Дана структура створена для ресурсної підтримки молодіжних проектів географічної Європи і досить потужно підтримує Україну, проте не так багато заявок насправді йдуть від нашої держави. Досвідом співпраці, секретами переможних проектів поділилася Лідія Кожевнікова, яка мала чудовий приклад співпраці із EYF у питання молодіжних проектів які стосуються стереотипів, примирення та вирішення конфліктів. Навчання розпочалось із презентації роботи EYF та напрямів роботи.


Наступним кроком власне була реєстрації організації у базі Європейської молодіжної фундації, адже ви маєте довести, що ви саме “Молодіжна організація” і молодь приймає рішення у вашій структурі. Найдинамічнішим виявився останній блок навчання – коли учасники спробувати зробити 3 проекти які власне самі оцінювали і за прикладом донатора приймали рішення щодо видачі підтримки для проекту.


Учасники були здивовані коли поглянули на свої проекти із боку і виявили, що опис ідеї, кошторису має бути доступним та зрозумілим, особливо для міжнародної організації. Кожен переглянув своє вміння пояснювати мету та завдання проекту, адже знати і зрозуміло описати їх у проектній завці це не прості речі.


Джерело тексту Молодіжний Центр