Благодійна організація
Радість Дитинства


Майстерня толерантного спілкування "Teen_Studio"

(березнь - листопад 2016 р.)

Проект для тінейджерів, що покликаний сприяти формуванню толерантного суспільства, починаючи зі шкільних лав.

Метою проекту «Тін_Студіо» є викорінення проявів насильницької поведінки щодо дівчат та жінок шляхом навчання 12 тренерів-волонтерів, які проводитимуть виховні роботи із учнями своїх навчальних закладів.

Окрім професійних тренінгів для психологів, та підлітків з різних навчальних закладів міста Луцька, ми також ввели інноваційну методику інтерактивного розповсюдження інформації «3Ф» про проблему розвитку толерантного суспільства. «3Ф – це фотоквест, флешмоб толерантності та форум-театр. У фотоквесті діти виражатимуть свої відчуття через картинку. Флешмоб приверне велику кількість людей. А форум-театр – це театр пригнічених, мистецтво, яке об’єднує людей, охочих висвітлити проблему».

Результатом фотоквесту стало відкриття фотовиставки у міській галереї мистецтв, де учасники представили свої найкращі роботи за тематикою «толерантність», «ні насиллю», «мир», «дружба» та отримали призи від організаторів.

Форум-театр, під керівництвом Луцького аматорського театру «Гармидер» справив неабияке враження на акторів-школярів, а також їх вчителів, заставив замислитися над своєю поведінкою.

Флешмоб об’єднав значну кількість тинейджерів навколо однієї проблеми, що змусило громадськість звернути увагу на потребу виховання толерантного ставлення як у себе та і у своїх дітей.

Загалом, ми залучили близько 300 підлітків до програми, проте результати нашої діяльності поширилися на значно більшу кількість осіб.

Організатори проекту ВОБО «Радість Дитинства» та ГО «Корпорація Щастя».

Проект реалізувався в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді за фінансової підтримки «Трастовим фондом ООН з викорінення насильства щодо жінок”