Благодійна організація
Радість Дитинства


Всеукраїнський молодіжний проект "Stereo_Type"

(12-17 червня 2016 р.)

Волинська обласна благодійна організація «Радість Дитинства», за сприяння Європейського Молодіжного Фонду (EYF Council of Europe) провела всеукраїнський молодіжний тренінг «Stereo_Type» у м. Ужгороді, щодо подолання стереотипів та побудови міжрегіонального діалогу.


Участь у проекті прийняли 24 учасники, віком 18-33 роки з різних регіонів України, а саме: Волинської, Харківської, Запорізької, Херсонської, Львівської, Тернопільської, Київської, Закарпатської, Полтавської та Одеської областей.


У рамках проекту учасники отримали можливість поглибити свої знання з приводу роботи зі стереотипами та моделювання неконфліктної поведінки. Отримали актуальні знання та навички з фотомайстерності та стали творцями всеукраїнської фотовиставки «Стереотип», яка наразі подорожує Україною.


Локацією проекту стало місто Ужгород зовсім не випадково, адже це місто славиться своєю різноманітністю, та стереотипами, пов’язаними із географічним положенням та етнічними расами, що проживають у місті.


Протягом 5 днів учасники разом з тренерами та фисилітаторами пройшли курс «Стереотипи у нашому житті» та «Конфлікт менеджмент», спробували себе у ролі акторів, яким було запропоновано вирішити конфліктну ситуацію за методикою L.A.R.P.(Live Acting Role Playing); отримали навички фотографування на майстер класі з концептуального фото, та створили групову фотовиставку присвячену стереотипам.


Фотовиставку «Стереотип» побачить м. Ужгород, м.Київ, м. Луцьк та м. Тернопіль.


Також у рамках проекту надрукована книга «Стереотип» з фотографіями учасників та їх есе на тему «Моє життя без стереотипів».


Деякі з учасників вже проявили ініціативу та влаштовують семінари на тему стереотипного мислення у себе в містах, та для закордонних конференцій. Одною з ініціатив учасника став власний відео-проект «Stereotype Ua», де він запрошує людей долучитися та розповісти про стереотипи у своєму місті на відео, яке буде розміщенне на ютуб каналі проекту.


Фотозвіт проекту тут