Благодійна організація
Радість Дитинства

На арт-пікніку зібрали 2446 грн, які передали мамі Микитки

Арт-Пікнік був насичений та цікавий для учасників та волонтерів-"мешканців" "Місто Щастя". Сама небесна канцелярія долучилася до цієї події, проснонсорувавши нам гарну сонячну погоду.

Дякуємо усім, хто долучився до арт-пікніку: Молодіжний центр Волині, Юлия Евпак ГО «Інститут Волонтерства та громадської співпраці», майстерні-свят «Розважайко», Дитячий салон "Sмуrфики" Юляша Фокина, дитячому ансамблю «Співаночка», танцювальній групі Diva Dance Family vs Школа танцю Iron City a.k.a Castle Team, ViAli Авторські прикраси, майстриням Альона Карпук, Ирина Голощапова, Neonila Kuharuk, арт-психологу Екатерина Магнета, Аквагрим Фейсарт ТО Веселі таракани, команді S.Q.R.L.red Vorobeff Di, Плотніковій Дарії, хлопцям з Beatbox Lutsk st-ar та майстерні Підсолодимо життя.

А також нашим незрівняним волонтерам, завдяки яким ми зробили це свято дійсно святом Катерина Савонюк та Даринці, Наталі Даценко та її син, Виктория Куркина, Юлічка Бащук, Olga Savcheniuk, Andrew Pakholchuk.

Разом нам вдалося зібрати 2 446 грн, які ми передали мамі Ларисі Музичко на лікування Микити, і це є не просто гроші, а добрі думки, позитивна енергія усіх Лучан, які долучилися до арт-пікніку з побажаннями хлопчикові як найшвидше одужати!
Приєднуйтеся до допомоги:
картка матері Приват 5168 7572 0330 2825 Музичка Лариса
тел 097 0026202

З повагою та добром команда ВОБО "Радість Дитинства" Anna Vorobyova, Тома Бащук, Lidiia Kozhevnikova, Alexandr Blokh