Благодійна організація
Радість Дитинства

Запрошуємо долучитися до заходів
програми національних обмінів

З 15 по 24 грудня проводитиметься програма обміну досвідом із громадськими діячами Волинського, Житомирського та Черкаського регіонів.

Метою проведення обмінів насамперед є подолання міжрегіональних стереотипів; розвиток та промоція активної участі молоді у розвитку своєї громади; проведення тренінгів на роботу в команді; подолання стереотипів та мови ненависті; менеджмент конфліктів.

Заплановані наступні заходи в рамках реалізації проекту:

15-17 грудня - м. Луцьк. 15 грудня - Тренінг на тему "Діалог у подоланні стереотипів та конфліктної поведінки". Презентація програми подолання мови ненависті онлайн;

16-17 грудня - практичний досвід. Участь у проведенні благодійного ярмарку. Досвід ВОБО "Радість Дитинства".

20 - 21 грудня - м. Коростень. Тренінг "Медіа-грамотність; Створення візуального контенту для промоції організацій" "Арт-терапія, як засіб пошуку креативних ідей". Майстер-клас по створенню новорічних дрібничок в техніці декупаж.

22 -23 грудня - м. Черкаси. Презентація молодіжних ініціатив міста "Світ очима молоді". Тренінг на тему "Ефективне командоутворення".Командна гра «Квесторія». Слідкуйте за більш-детальним анонсом на нашому сайтіта у соцмережах: Joy of the Childhood Щодо запитань звертайтеся: radistdytynstva@gmail.com

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.