Благодійна організація
Радість Дитинства

30 липня відбувся форум "Діалогова компетенція у подоланні стереотипів"

Чи знали Ви, що уміння правильно вести діалог може відкрити нові можливості перед Вами? 30 липня у м. Луцьк ВОБО "Радість Дитинства" за підтримки Європейської молодіжної Фундації провела цікавий та корисний захід, інформацію з якого учасники зможуть застосовувати у повсякденному житті.

Форум "Діалогова компетенція у подоланні стереотипів" зібрав 45 учасників, які розбирали інструменти ведення ефективного діалогу, шляхи подолання стереотипів та необхідність подолання мови ненависті онлайн.

Учасники мали нагоду ознайомитися та зрозуміти мету капанії Ради Європи No Hate Speech Online, та попрактикувати діалог, як інструмент подолання конфліктів, зумовлених стереотипами. Під час форуму відбувалася командна розробка та презентація шляхів вирішення завдання на тему «Що можна зробити, що б уникнути негативного впливу стереотипів».

Дякуємо усім учасникам за відкритість, активність та співпрацю. Дякуємо волонтерам Корпусу Миру за чудову презентацію про Українські стереотипи та стереотипи Українців стосовно Американців, та усім хто долучився до форуму. Форум відбувся за підтримки Європейської Молодіжної Фундації, Консул Європи