Благодійна організація
Радість Дитинства

У Луцьку вперше проходила професійна дитяча рада

З 23 по 31 серпня проходив проект "Маленькі Дрімери", який організувала ВОБО "Радість дитинства" разом з корпорацією "VolWest Group". Проект проходив в розважальному центрі "Адреналін Сіті" та в супермаркеті "Наш Край".


Маленькі Дрімери - це своєрідна бізнес школа для дітей, які можуть навчитись деяким елементам створення та ведення бізнесу, спробувати себе у різних професіях та навчаться висловлювати власну думку та навіть висувати свої бізнес ідеї. Юні слідопити виступили у ролі експертів та головних порадників. Дані підприємства взяли від дітей нові ідеї для покращення їх бізнесу та багато порад щодо комфорту та якості їх справи.Проект пройшов дуже весело та цікаво. Діти були в захваті побачити супермаркет з середини, зробити власноруч булочку та побувати у ролі касира чи охоронця. Також сподобалось тестувати Кенгуру та Мотузковий лабіринт у "Адреналін Сіті". А музей "Експерементаріум" нікого не залишив байдужим.


Також маленькі бізнесмени створювали свій ідеальних день народження. Тепер працівники розважального центру знають, які анімаційні герої подобаються дітям та які розваги вони б хотіли у свій день народження. Старт проекту "Маленькі Дрімери" пройшов успішно. Незабаром буде продовження!