Благодійна організація
Радість Дитинства


Волинська обласна благодійна організація Радість Дитинства

«Тому що Радість Дитинства можна відчувати у будь-якому віці...»

ВОБО «Радість Дитинства» є молодіжною організацію, котра працює з молоддю, дітьми та жінками. Нашим основним напрямком діяльності є надання можливостей для молоді та дітей через неформальну освіту (тренінги, обміни, воркшопи, семінари), проведення благодійних акцій, робота з дитячими будинками та інтернатами, поширення інформаційних кампаній щодо проблем актуальних для нашого суспільства, побудова толерантного суспільства та інклюзивної громади. Також ми підтримуємо жінок у питаннях самореалізації та отримання додаткових навичок.

28 лютого 2011 року, у місті Луцьк, ми вирішили розпочати цікаву мандрівку, що б допомагати добру та радості розповсюджуватися Україною. Саме у цей день ми зареєстрували першу на Волині благодійну організацію.

За 5 років плідної праці, разом з волонтерами ми зробили багато хорших справ, які були підтримані за рахунок власних внесків, спонсорів та українських и міжнародних донорів, таких як, Український Жіночий Фонд, м. Київ, Благодійний Фонд Костянтина Кондакова, м. Київ, Європейський Кульутрний Фонд, м. Амстердам, Європейський Молодіжний Фонд, Консул Європи, м. Стразбург.